Maszyny do druku z roli na rolę EFI VUTEk z serii Q


Wznieś swoją działalność na wyżyny

Nowe maszyny do druku z roli na rolę EFI™ VUTEk® z serii Q opracowano w celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu

przy najwyższych prędkościach nominalnych dostępnych na rynku przemysłowych maszyn do druku z roli na rolę.

 

 
Więcej niż szybkość i jakość

Urządzenia EFI™ VUTEk® Q3r i Q5r zaprojektowaliśmy z myślą o wprowadzeniu Twojej działalności w zupełnie nowy świat. Osiągnęliśmy to dzięki możliwości przeprowadzenia kompletnego procesu produkcyjnego aż po uzyskanie gotowego produktu oraz niesamowitym aplikacjom, które umożliwiając drukowanie z użyciem tuszu białego i przezroczystego jednocześnie, druk dwustronny, a także oferują wiele innych funkcji.Filmy


  • Hanan Yosefi, VP EFI Israel


  • Dudi Aloni, CEO Xtreme DPI


  • Zevik Nur, CEO Yahav Digital Printing


Funkcje

  • Maks. szerokość wydruku: VUTEk Q3r (350 cm) / VUTEk Q5r (520 cm)
  • Maks. prędkość: VUTEk Q3r do 558 m² na godz. / VUTEk Q5r do 672 m² na godz.
  • Tusze w kolorach: CMYK, opcjonalnie LC, LM, LK, opcjonalny biały i opcjonalny przezroczysty tusz
  • Rozdzielczość nawet do 1200 dpi
  • 24 głowice drukujące z technologią UltraDrop z kroplami o objętości 7 pL 


Pobierz
broszurę produktu

Zarezerwuj miejsce na prezentacji.

Jeśli jesteś gotów wznieść swoją działalność na wyżyny, zaplanuj swój udział w zdalnej prezentacji. To proste. Możesz przesłać własne pliki i materiały lub wybrać nasze. Wydrukujemy Twoje próbki i prześlemy Ci je do wglądu. Następnie zorganizujemy dla Ciebie wirtualną demonstrację, podczas której będziesz mógł na żywo obserwować proces drukowania. Wypełnij formularz, a przedstawiciel firmy EFI skontaktuje się z Tobą w celu zaplanowania pokazu.Wszechstronność i większe możliwości dzięki opcjonalnym narzędziom Power Tools.

Zapewnij sobie sukces dzięki unikatowemu zestawowi opcjonalnych narzędzi Power Tools, które pozwalają zautomatyzować procesy, ograniczyć do minimum ilość odpadów i poszerzyć zakres zastosowań, a także zwiększyć rentowność.


Zarezerwuj wirtualne spotkanie

W dzisiejszych czasach spotkania twarzą w twarz są bardzo utrudnione. Jesteśmy jednak gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i porozmawiać na temat niesamowitych sposobów, w jakie firma EFI może pomóc Ci zwiększyć konkurencyjność i zarobić więcej pieniędzy. Wypełnij formularz, a przedstawiciel handlowy firmy EFI skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.